Dzień Dziecka ze Świnką Peppą i Georgem

czwartek 19 maja 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • sobota 28 maja 2022
Gdzie: Katowice
Z okazji Dnia Dziecka już 28 maja w CH 3 Stawy odbędzie się wyjątkowe spotkanie z uwielbianą przez dzieci – świnką Peppą i jej bratem Georgem. Na maluchy czekać będzie moc atrakcji i niezapomnianych przeżyć w towarzystwie postaci z ulubionej bajki.

Ciekawska i kochająca przygody świnka Peppa i jej brat George przygotowali dla dzieci nie lada atrakcje.

Animacje, plac zabaw i zdjęcie w aucie Taty Świnki

Pierwszą z atrakcji będzie plac animacyjny, gdzie odbywać się będą gry i zabawy muzyczne z ulubionymi bohaterami. Kolejną, pełna zabaw przestrzenią będzie strefa kreatywna, gdzie dzieci rozwiążą trudne łamigłówki i puszczą wodzę fantazji na zajęciach plastycznych. Nie zabraknie malowania buzi i balonowych zwierzątek rozdawanych przez animatorki. Dzieciaki będą też miały możliwość wykonać takie zwierzątka samodzielnie.

Zabawy muzyczne, sprawnościowe czy możliwość

sprawdzenia swojej wiedzy o świecie świnki – to jeszcze nie wszystko. Każde dziecko będzie mogło spędzić wspólny czas z Peppą i Georgiem na wielkim placu zabaw, a także zrobić sobie z nimi pamiątkowe zdjęcie w aucie Taty Świnki na tle domu Peppy. Dla tych, którzy zapragną wyciszenia idealnie sprawdzi się Leśny camping – miejsce relaksu z odgłosami natury, śpiewem ptaków.

Wydarzenie odbędzie się 28 maja w godz. 11-19 w CH 3 Stawy w Katowicach. Więcej informacji na temat akcji znajdziecie na fanpage’u Centrum na Fb

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Wielkimi krokami zbliża się święto naszych pociech. To wyjątkowy dzień, który warto wcześniej zaplanować. Podpowiadamy, gdzie się wybrać, z jakich atrakcji skorzystać, a także - co kupić na prezent. Zobaczcie.

Dzień Dziecka 2022. Co kupić? Jak go spędzić?