Bezpłatna nauka jazdy na rolkach

piątek 27 maja 2022
Kiedy: 
  • środa 1 czerwca 2022 - czwartek 30 czerwca 2022
Gdzie: Mikołów
Wasze dziecko rozpoczyna przygodę z rolkami? W ramach akcji „Wyrolujmy nudę” może nauczyć się jeździć, bądź też podszlifować swoje umiejętności za darmo. Wystarczy mieć własne rolki i sprzęt ochronny.

Dzieci i młodzież od 1 czerwca mogą wziąć udział w bezpłatnych, ogólnodostępnych zajęciach nauki jazdy na rolkach „Wyrolujmy nudę”. Uczestnicy muszą posiadać własne rolki i sprzęt ochronny. Zajęcia będą odbywać się: w środy w godz. 18-19– grupa łączona i w soboty w godz. 15-16 – grupa młodsza, w godz. 16-17 – grupa starsza.

Nauka jazdy na rolkach będzie odbywać się na Placu Harcerskim przy Domku Parkowym w Mikołowie (ul. Plac Harcerski 1). Udział w zajęciach jest bezpłatny, warunkiem jest wypełnienie oświadczenia i zgody rodzica (dzieci do 12. roku życia muszą być pod opieką rodzica lub opiekuna w trakcie zajęć). Wszelkie szczegóły dotyczące akcji znajdziecie w regulaminie.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Nauka jazdy na rowerze może sprawiać problemy (fot. sxc.hu)

Dla tych, którzy nie zdążyli jeszcze nauczyć swojej pociechy jazdy na rowerze, przygotowaliśmy ściągę - jak to zrobić szybko i bezboleśnie.
Swoim doświadczeniem podzielił się z nami Tymek Błaszczyk, trener klubu sportowego Alpino (www.alpino.pl).

Jak nauczyć dziecko jazdy na rowerze? 8 kroków do sukcesu