Trwają zapisy do Klubu Sportowego „Siódemka”

piątek 25 marca 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Jeżeli twoje dziecko kocha piłkę nożną i chciałoby być częścią drużyny piłkarskiej – zapisz je do „Siódemki”. W klubie pozna nowych kolegów, rozwinie umiejętności piłkarskie, weźmie udział w rozgrywkach ligowych, a przede wszystkim będzie miło i aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu.

Klub Sportowy „Siódemka” Tychy prowadzi nabór dzieci z roczników 2004-2018. Drużyny w młodsze mają 3 treningi tygodniowo, starsze - 4 lub 5. Wszystkie odbywają się na otwartych boiskach w czterech lokalizacjach: na osiedlu Z1, na orliku (ul. Wejchertów), a także na ul. Edukacji i Andersa. W niektóre weekendy odbywają się sparingi z drużynami z innych miast. Mali piłkarze są prowadzeni przez wyspecjalizowaną kadrę, mają też 2 komplety profesjonalnych strojów sportowych składających się z koszulki, spodenek i getrów – wszystko z emblematami klubu.

Osiągnięcia „Siódemki”

Klub Sportowy „Siódemka” może poszczycić się wieloma osiągnięciami, m.in. 1. miejscem w Mistrzostwach Polski o puchar Prezesa PZPN w Warszawie, 1. miejscem w Deichmann Mini Mistrzostwach Europy (717 drużyn w całej Polsce), w którym nagrodą był wyjazd do Borussi Dortmund, 2. miejscem w Deichmann Mini Mistrzostwach Europy (ponad 1000 drużyn w całej Polsce) czy 2. miejscem w Adidas Challenge Cup 2012 (ponad 500 drużyn w całej Polsce).

Koszt członkostwa w klubie wynosi 130 zł miesięcznie. Za 2 komplety strojów piłkarskich (niebieski i czarny) zapłacimy 240 zł. Aby zapisać pociechę do klubu należy skontaktować się z trenerem Damianem Tauliczkiem pod numerem tel. 504 230 452. Więcej informacji znajdziecie na stronie „Siódemki”. 

Kategoria: Warsztaty