Wakacyjna przygoda z LEGO

wtorek 5 lipca 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • piątek 1 lipca 2022 - niedziela 31 lipca 2022
Gdzie: Katowice
Wasza pociecha uwielbia klocki LEGO? Jeżeli tak musicie odwiedzić fantastyczne miejsce – 1000 Klocków. W lipcu dostępne są promocyjne bilety, które umożliwią wyjście i powrót do sali zabaw przez cały dzień.

Kreatywne Centrum Zabaw 1000 Klocków to wyjątkowe miejsce na mapie atrakcji dla dzieci na Śląsku. Łączy w sobie zabawę i naukę w oparciu o uwielbiane przez wszystkich klocki LEGO. Znajdziecie tu klocki we wszystkich rozmiarach, od standardowych, przez LEGO Duplo, po ogromne LEGO Soft XXL. Najmłodsi mogą bawić się w: piaskownicy pełnej kolorowych klocków, miasteczkiem LEGO City, LEGO Friends, robotami LEGO Boost i Mindstorm EV3 czy też torami zjazdowymi dla samochodów.

Lato z 1000 Klocków

Przez cały lipiec 1000 Klocków będzie otwarte przez 7 dni w tygodniu. Odwiedzający mogą skorzystać z biletu całodziennego w cenie 25 zł. Wejściówka umożliwia wyjście i powrót do sali zabaw. Wizytę można połączyć z aktywnością na świeżym powietrzu w pobliskim Parku Śląskim.

Kreatywne Centrum Zabaw 1000 Klocków mieści się przy ul. Zawiszy Czarnego 16A (Os. Tysiąclecia) w Katowicach. W lipcu otwarte jest od poniedziałku do piątku w godz. 12-19 oraz w weekendy w godz. 10-19. 

Kategoria: Wydarzenia