Grządka pełna teatru dla dzieci

poniedziałek 4 lipca 2022
  • fot. archiwum zdjęć FB Letni Ogród Teatralny
    fot. archiwum zdjęć FB Letni Ogród Teatralny
Kiedy: 
  • niedziela 3 lipca 2022 - niedziela 28 sierpnia 2022
Gdzie: Katowice
Letni Ogród Teatralny to jedno z najciekawszych wakacyjnych wydarzeń na Śląsku. W programie spektakle dla dzieci, dorosłych, wystawy. W te wakacje na najmłodszych widzów będzie czekać 9 spektakli.

Letni Ogród Teatralny to festiwal, który na stałe wpisał się do kalendarza wakacyjnych imprez w Katowicach. W ramach LOT będą odbywać się spektakle teatralne dla doroslych, koncerty i wystawy. Jak co roku nie zapomniano o najmłodszych. W programie „Letniej Grządki Teatralnej” znalazło się 9 przedstawień.

Czerwony Kapturek i Dzieci z Bullerbyn

Przedstawienia dla najmłodszych będą odbywać się w każdą niedzielę lipca i sierpnia. Na scenie najmłodsi zobaczą: Teatr Ateneum „Pan Tom buduje dom” (3 lipca), Teatr Moich Marzeń „O Czerwonym Kapturku, czyli do prawdy po sznurku” (10 lipca), Teatr Gry i Ludzie „Bajka o księciu i złym Smogu” (17 lipca), Divadlo Piki „Babička z vajíčka” (24 lipca), Teatr CoNieco „Legendy Polskie” (31 lipca), Teatr Lalki i Aktora „Tajemniczy Ogród” (7 sierpnia), TeatRyle „Skok na księżyc” (14 sierpnia), Teatr Banialuka „Brzydkie kaczątko” (21 sierpnia), Teatr Miejski Gliwice „Dzieci z Bullerbyn” (28 sierpnia).

Spektakle w ramach Letniej Grządki Teatralnej zobaczycie w każdą niedzielę od 3 lipca do 28 sierpnia o godz. 15 na scenie ustawionej w podcieniach instytucji Katowice Miasto Ogrodów w Katowicach (ul. Ligonia). Wstęp jest wolny dla wszystkich, bez ograniczeń. Szczegółowe informacje znajdziecie tutaj.

Kategoria: Wydarzenia