Przygoda w kinie z Oglikami

czwartek 7 lipca 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • sobota 16 lipca 2022 - niedziela 17 lipca 2022
To wspaniała animacja o empatii, miłości i rodzinie, która pokazuje, że zawsze i wszędzie możemy być potrzebni. Seans poprzedzą quizy i zagadki, a dla każdego małego kinomana przygotowano niespodziankę.

Urocza rodzina Oglików szuka nowego domu. Trafia do przepięknej, spokojnej wioski Cuchniewo, która ma problem z lokalnym wysypiskiem śmieci. Wszystko składa się znakomicie, bo Ogliki żywią się śmieciami i mieszkają na śmietniskach. Animacja dla dzieci od lat 4.

Przed seansem „Ogliki” 16 i 17 lipca w kinach Helios, na dzieci będą czekać konkursy z nagrodami. Dla każdego małego kinomana przygotowano również małą niespodziankę. Film będzie można zobaczyć o godz. 11 w kinach Helios w: Dąbrowie Górniczej (ul, Jana III Sobieskiego 6), Katowicach (ul. Kościuszki 229), Żorach  (ul. Katowicka 10). Bilety można zakupić online. Są w cenie 14,90 zł (na 3 dni i więcej przed seansem), 17,90 zł (2 dni przed seansem), 20,90 zł (1 dzień przed seansem) i 24,90 zł (w dniu seansu). Więcej informacji znajdziecie również na profilu na FB Helios Dla Dzieci.

Kategoria: Wydarzenia