Zagraj w grę terenową na Sośniej Górze

poniedziałek 8 sierpnia 2022
  • fot. archiwum zdjęć FB Śląski Ogród Botaniczny - Związek Stowarzyszeń
    fot. archiwum zdjęć FB Śląski Ogród Botaniczny - Związek Stowarzyszeń
Kiedy: 
  • poniedziałek 1 sierpnia 2022 - niedziela 28 sierpnia 2022
Gdzie: Mikołów
Przez cały sierpień, co tydzień w Śląskim Ogrodzie Botanicznym czeka na Was nowa zabawa. Podziemna wyprawa, ogniste rośliny, błękitny sekret, moc wiatru – jest w czym wybierać. Wystarczy pobrać mapę.

„Letnie Podróże po Sośniej Górze” to gry terenowe dla całej rodziny. W sierpniu uczestnicy wyruszą na spotkanie z Kacprem i żywiołami. Co tydzień przygotowano nową zabawę. W pierwszym tygodniu (1-7 sierpnia) - „Kacper i podziemna wyprawa”, w drugim (8-14 sierpnia) - „Kacper i ogniste rośliny”, w trzecim (15-21 sierpnia) - „Kacper i błękitny sekret” i w ostatnim (22-28 sierpnia) - „Kacper i moc wiatru”. Aby wyruszyć w trasę ze swoją rodziną, wystarczy wygodnie się ubrać, przybyć na Sośnią Górę i pobrać mapę w okienku przy dziedzińcu. Na podróżników, którzy ukończą grę, czeka upominek. Po każdej grze można zdobyć sprawność, a 4 zdobyte sprawności to dodatkowa letnia nagroda.

Gry terenowe będą odbywać się od 1 do 28 sierpnia w Śląskim Ogrodzie Botanicznym w Mikołowie (ul. Sosnowa 5). Do zabawy można przystąpić od poniedziałku do piątku w godz. 10-16 i w weekendy w godz. 10-14. Koszt udziału w grze to 10 zł (od dziecka).

Kategoria: Wydarzenia