Baw się na koncercie CeZika

wtorek 13 września 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • piątek 14 października 2022 - sobota 15 października 2022
Gdzie: Bytom
Czemu samolot lata, statek pływa, Słońce świeci, a głowa myśli? Odpowiedzi na te pytania najmłodsi znajda podczas koncertu CeZika. Jego piosenki zachęcą najmłodszych do wspólnej zabawy i śpiewu.

Nutkosfera to projekt pod kierownictwem CeZika. Za tym pseudonimem kryje się Cezary Nowak. Artysta od 2009 roku swoją twórczość publikuje w Internecie. Jego najpopularniejsze filmy na YouTube zostały wyświetlone kilkadziesiąt milionów razy. Od czterech lat CeZik tworzy kanał internetowy dla dzieci – NutkoSfera, gdzie najpopularniejszy jego klip „W Układzie Słonecznym” ma ponad 70 milionów wyświetleń i wiosną 2021 roku otrzymał status Platynowej Płyty. Jego piosenki mają za zadanie bawić i uczyć oraz wyrabiać wrażliwość muzyczną. Stara się, aby melodie wpadały w ucho, były proste, ale nie obciachowe.

Posłuchać CeZika na żywo dzieci będą mogły 14 października o godz. 18 i 15 października o godz. 14 w Bytomskim Centrum Kultury (pl. Karin Stanek 1) w Bytomiu. Bilety w cenie 35 zł – dzieci, 55 zł – dorośli można zakupić online. Informację znajdziecie na stronie Beceku. Czas trwania koncertu to 70 min.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Naukowe, kulinarne, języka angielskiego, programowania, szybkiego czytania - oferta zajęć dodatkowych jest naprawdę spora. Gdzie zapisać pociechę, co wybrać? Przygotowaliśmy dla Was zestawienie najciekawszych, naszym zdaniem, warsztatów na rok szkolny 2022/2023. Zerknijcie.

Zajęcia dodatkowe dla dzieci na Śląsku