Skarbnikowe Gody z Farną i Zakopower

piątek 16 września 2022
  • mat. prasowe UM Zabrze
    mat. prasowe UM Zabrze
Kiedy: 
  • sobota 1 października 2022
Gdzie: Zabrze
Barwna parada ulicami miasta, piknik rodzinny, koncerty dla dzieci, animacje, zabawy, dmuchańce i wiele innych atrakcji znajdziecie podczas Skarbnikowych Godów. Na scenie wystąpią m.in. Ewa Farna i Zakopower.

To już 100. rocznica nadania praw miejskich miastu Zabrze. Z okazji urodzin nie może zabraknąć Skarbnikowych Godów. Wydarzenie rozpocznie się barwną paradą (start ul. Wolności godz. 11). Najlepsze przebrania zostaną nagrodzone. W Parku Miejskim dobędzie się piknik rodzinny (od godz. 11.30). Wśród przygotowanych atrakcji: animacje i zabawy, koncerty dla dzieci, konkursy z nagrodami. Zabawę uzupełnią warsztaty, wesołe miasteczko z dmuchańcami, stoiska edukacyjno-kulturalne. Od godz. 17.30 na scenie wystąpi Ewa Farna z zespołem oraz Zakopower.

Impreza odbędzie się 1 października w godz. 11.30 -22 w Parku Miejskim przy ul. Dubiela w Zabrzu. Wstęp wolny. Informację znajdziecie na stronie Miejskiego Ośrodka Kultury w Zabrzu

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Naukowe, kulinarne, języka angielskiego, programowania, szybkiego czytania - oferta zajęć dodatkowych jest naprawdę spora. Gdzie zapisać pociechę, co wybrać? Przygotowaliśmy dla Was zestawienie najciekawszych, naszym zdaniem, warsztatów na rok szkolny 2022/2023. Zerknijcie.

Zajęcia dodatkowe dla dzieci na Śląsku