Planszówkowy zawrót głowy

wtorek 18 października 2022
Kiedy: 
  • sobota 29 października 2022
Gdzie: Bytom
Jesteście fanami gier planszowych, a może dopiero rozpoczynacie swoją przygodę? To coś dla Was. Liczy się wspólnie spędzony czas, entuzjazm i emocjonujące rozgrywki. Nie trzeba umieć grać. Zerknijcie.

Becekowy Pokój Gier to miejsce, gdzie nie liczy się wiek, umiejętności ale dobry humor, otwartość na poznawanie nowych planszówek i graczy. To świetny sposób na spędzenie wolnego czasu z dala od ekranu telefonu, komputera, telewizora. Odwiedzający będą mogli spróbować gier strategicznych, logicznych, rodzinnych czy przygodowych. Aby wejść do Pokoju nie trzeba umieć grać. Spotkania odbywają się w ostatnią sobotę miesiąca.

Najbliższe spotkanie odbędzie się 29 sierpnia o godz. 14 w Bytomskim Centrum Kultury (Plac Karin Stanek 1). Bilet w cenie 5 zł za osobę można zakupić online. Młodsi gracze mogą uczestniczyć w spotkaniu z opiekunami.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

We wrześniu minął kolejny rok naszej działalności. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was konkurs, a Wy, jak zwykle, wykazaliście się niebywałą kreatywnością i umiejętnościami. Czyje prace najbardziej nas zachwyciły? Zobaczcie.

Silesia Dzieci ma 9 lat! Czym Was zachwyca? Jak inspiruje?