Mikołajki z Utopcem i świątecznymi animacjami

czwartek 17 listopada 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • sobota 3 grudnia 2022
Gdzie: Bytom
Wszyscy kochają zimę. Ale czy na pewno? Utopiec największy zrzęda świata, nie cierpi tej pory roku. Czy uda Wam się go przekonać, że zabawa na śniegu jest fajna? Tego dowiecie się podczas becekowych mikołajek. Po spektaklu będą rozdawane prezenty.

„O pewnym Utopcu, który nie lubił śniegu” to przedstawienie w wykonaniu Teatru Lufcik na Korbkę, które będzie można zobaczyć podczas mikołajek w Bytomskim Centrum Kultury. Imprezę rozpoczną świąteczne animacje (godz. 15.15).

Mikołaj, prezenty i teatr dla dzieci

O godz. 16 dzieci poznają Utopca, wiecznie niezadowolonego i skwaszonego stworka, któremu nic się nie podoba. Każdy płatek śniegu zamienia w kropelkę wody. Nie obce są mu czary i magia. Czy publiczność da radę przekonać tego marudę, że zima, lód i mroźne miesiące są równie wspaniałe, co lato? Przy okazji najmłodsi dowiedzą się, skąd na Śląsku wziął się węgiel, zatańczą z uroczą Meluzynką i przywołają Mikołaja. Kto wie, może nawet z Lufcikiem wyczarują śnieg. Po spektaklu (godz. 17) Mikołaj będzie rozdawał prezenty (rodzice mogą podrzucać podpisane prezenty do szatni BCK do godz. 16).

Becekowe mikołajki odbędą się 3 grudnia w godz. 15.15 -17 w Bytomskim Centrum Kultury (Plac Karin Stanek 1). Bilety są w cenie 30 zł – normalny, 25 zł – ulgowy można zakupić online. Zniżka dla posiadaczy bytomskiej karty Rodzina 3 Plus (Liczna Rodzina) do zakupienia wyłącznie w kasie Becek-u po okazaniu dokumentu: 22,5 zł -normalny, 18,75 zł – ulgowy. Informację znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia