Kibicuj łyżwiarzom figurowym

środa 4 stycznia 2023
  • fot. archiwum zdjęć FB Edge Skating Academy
    fot. archiwum zdjęć FB Edge Skating Academy
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • czwartek 5 stycznia 2023 - sobota 7 stycznia 2023
Gdzie: Katowice
Jesteście fanami tej pięknej dyscypliny olimpijskiej? Jeśli tak, możecie obejrzeć na żywo zmagania zawodników podczas pierwszych Międzynarodowych Zawodów w Łyżwiarstwie Figurowym EDGE Cup 2023. Wstęp wolny.

Zawody odbędą się od 5 do 7 stycznia na katowickim Lodowisku Jantor. Trzy dni zmagań sportowych będą dedykowane solistom, solistkom oraz parom tanecznym, we wszystkich kategoriach wiekowych. Będą to pierwsze od lat zawody rangi międzynarodowej na Śląsku. Weźmie w nich udział około 250 zawodników z całego kraju oraz zagranicy. Oprócz polskich łyżwiarzy oraz łyżwiarzy z Ukrainy trenujący w klubach w całej Polsce, widzowie zobaczą łyżwiarzy m.in. z Czech i Słowacji. Organizatorem zawodów jest Klub Sportowy Edge Skating Academy Katowice.

Międzynarodowe Zawody w Łyżwiarstwie Figurowym EDGE Cup 2023 odbędą się w dniach 5-7 stycznia na Lodowisku Jantor w Katowicach (ul. Nałkowskiej 10 a). Wstęp dla kibiców jest bezpłatny. Informację znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb, a dokładny plan występów zawodników tutaj.

Kategoria: Wydarzenia