Czas obrać kierunek na dobrą zabawę!

czwartek 5 stycznia 2023
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • sobota 14 stycznia 2023 - niedziela 29 stycznia 2023
Gdzie: Katowice
Ferie zimowe to doskonały czas, aby odwiedzić Bajkę Pana Kleksa. W tym okresie przygotowano dla Was mnóstwo atrakcji m.in. pracownię artystyczną czy też zabawę bez limitu czasu.

Brak pomysłu, gdzie można zabrać dzieciaki podczas ferii? W katowickiej Bajce Pana Kleksa spędzicie świetnie czas z całą rodziną odkrywając interaktywne, bajkowe przestrzenie. Nie zabraknie kreatywnych zajęć. W zakamarkach Abecji powstanie pracownia artystyczna, w której każdy będzie mógł puścić wodze swojej fantazji. Powstałe prace będzie można zabrać na pamiątkę do domu.

Zabawa bez limitu czasu w Bajce i Abecji

Ferie w tygodniu to swobodna zabawa bez limitu czasu. To Wy decydujecie ile czasu chcecie spędzić w Bajce i z jakich atrakcji skorzystać. Do Waszej dyspozycji będzie Bajka i Abecja oraz pracownia artystyczna. Z kolei w weekend będzie można zwiedzić krainę Pana Kleksa, podwodny świat królowej Aby z przewodnikiem oraz rozwinąć swoją kreatywność w pracowni.

Ferie w Bajce Pana Kleksa odbędą się 14-29 stycznia. Od poniedziałku do piątku (16-27 stycznia) czeka na Was swobodna zabawa bez limitu czasu i pracownia artystyczna, a w weekend (14-15 stycznia, 21-22 stycznia, 28-29 stycznia) zwiedzanie Bajki i Abecji z przewodnikiem i pracownia artystyczna. Bilety są w cenie 49 zł – ulgowy, 59 zł – normalny. Więcej informacji oraz bilety znajdziecie tutaj

Bajka Pana Kleksa mieści się przy ul. Porcelanowej 23 w Katowicach.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Ferie w woj. śląskim rozpoczynają się 16 stycznia. Jeżeli nie macie pomysłów jak je spędzić - skorzystajcie z naszych podpowiedzi. Wśród nich m.in. nauka jazdy na łyżwach, pobyt w Beskidach, półkolonie na trampolinach, brazylijskie, kulinarne, a także ferie z Mikołajem Kopernikiem czy Kapitanem Nemo.

Ferie 2023. Jak je spędzić? Mamy kilka świetnych propozycji