Niezwykły show z warzywami

piątek 14 kwietnia 2023
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • wtorek 18 kwietnia 2023
Na scenie zobaczycie gwiazdy światowego formatu – Buraka Zenona i Ziemniaka Andrzeja. „Warzywne Show” na cześć Jana Brzechwy rozbawi Was do łez. Przekonacie się niebawem.

„Warzywne Show” to zabawny spektakl w wykonaniu teatru Fabryka Kultury. Na scenie widzowie zobaczą warzywnych śpiewaków - Kapustę, Groszek, Cebulę i wielu innych, którzy przygotowują Show na cześć Jana Brzechwy. Tego dnia na scenie wystąpią także gwiazdy światowego formatu – Burak Zenon i Ziemniak Andrzej. Wszyscy nie mogą doczekać się ich przybycia, ponieważ ich piosenka „Buraki, Ziemniaki to fajne chłopaki” bije rekordy popularności. Do teatru przybywa również Pan Brukselka – ponury urzędnik, którego zadaniem jest sprawdzenie czy spektakl odbędzie się w sposób kulturalny. Nikt nie podejrzewa że Bruksela zakochany jest bez pamięci w Kapuście Jolancie, najpiękniejszej aktorce i prawdziwej divie. Jakie historie opowiedzą nam zabawne warzywa? I czy Show w ogóle się zagotuje?

Tego dowiecie się już 18 kwietnia o godz, 17 na na scenie Siemianowickiego Centrum Kultury – Bytków (ul. Niepodległości 45). Bilety w cenie 20 zł są do nabycia w kasach SCK i online. Dodatkowe informacje udzielane są pod numerem 32 2287280.

Kategoria: Wydarzenia