Pobiegnij z flagą

piątek 28 kwietnia 2023
  • fot. archiwum zdjęć FB Tauron Polska Energia
    fot. archiwum zdjęć FB Tauron Polska Energia
  • fot. archiwum zdjęć FB Tauron Polska Energia
    fot. archiwum zdjęć FB Tauron Polska Energia
Kiedy: 
  • wtorek 2 maja 2023
Gdzie: Katowice
W biegu mogą wystartować całe rodziny. Dla dzieci przewidziano starty na: 200, 400 i 800 metrów oraz wiele atrakcji, a dla dorosłych trasę 5 km biegu lub marszu Nordic Walking. Udział jest bezpłatny.

Na uczestników „Tauron Bieg z Flagą” czekają atrakcyjne pakiety startowe: koszulki biegowe (dla dzieci czapeczki), odlewany pamiątkowy medal, zestaw gadżetów, poczęstunek i woda. Dorośli do pokonania będą mieć trasę 5 km biegu i marszu Nordic Walking. Trasa posiada atest PZLA. Dla dzieci przewidziano starty w biegach na: 200, 400 i 800 m. Nie zabraknie dodatkowych atrakcji, takich jak animacje, dmuchańce, fotobudka, pokazy i upominki. Wydarzenie ma na celu uczczenie Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, upamiętnienie Roku Wojciecha Korfantego oraz upowszechnianie biegania i Nordic Walking, jako zdrowych form aktywności fizycznej i rekreacji.

Bieg odbędzie się 2 maja o godz. 16 w Katowickim Parku Leśnym (Aleja Trzech Stawów na wysokości lotniska Muchowiec). Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zapisy i regulamin znajdziecie na stronie www.biegzflaga.pl. Organizatorami wydarzenia są Wojewoda Śląski Jarosław Wieczorek oraz Tauron.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Przed nami majówka. Mamy dla Was zestawienie niesamowitych miejsc, gdzie będziecie świetnie się bawić z całą rodziną. Parki rozrywki, dinozaury, podróż w czasie, a może zjazd w podziemia? Propozycje bliższych i dalszych wycieczek. Nie zabraknie ekstremalnych wrażeń, wspólnej zabawy i relaksu na łonie natury. 

Majówka 2023. Gdzie się wybrać? Jak ją spędzić?