Bzyczące atrakcje i prezenty na Dzień Mamy

poniedziałek 15 maja 2023
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • sobota 20 maja 2023
  • sobota 27 maja 2023
Gdzie: Katowice
Maj w Bajce Pana Kleksa zapowiada się iście ciekawie. Wszystko za sprawą warsztatów: „Tajemnice prosto z ula!” i „Bajkowe mydełka”. Zobaczcie szczegóły.

Lubicie spędzać twórczo i kreatywnie czas razem z dziećmi? Zajęcia w Bajce Pana Kleksa są dla Was. Poznacie świat pszczół, a także przygotujecie pachnące mydło, które będzie idealnym prezentem dla mamy.

Zbuduj domek dla owadów

Z okazji Dnia Pszczół 20 maja odbędą się warsztaty „Tajemnice prosto z ula!”. Dzieci i rodzice dowiedzą się dlaczego pszczoły są tak ważne dla środowiska. Zobaczą jak wygląda życie w ulu. Każdy uczestnik własnoręcznie wykona domek dla owadów, przydatną woskowijkę oraz wróci do domu z doniczką miododajnych kwiatów. To świetna lekcja i wielka gratka nie tylko dla miłośników miodu.

Bajkowe mydełka na Dzień Mamy

To niecodzienna okazja, aby własnoręcznie wykonać pachnące mydło i nauczyć się jak dbać o skórę. Uczestnicy warsztatów przeniosą się w pachnący świat mydła, poznają jego historię i pobudzą zmysły dzięki kolorom i zapachom. Samodzielnie wybiorą kształty, dekorację i nadadzą mydełkom niepowtarzalny zapach i kolor. Zajęcia już 27 maja.

Warsztaty odbędą się 20 i 27 maja o godz. 10 oraz 12.30. Czas trwania zajęć to 90 minut. Bilety w cenie 120 zł (rodzic + dziecko) są dostępne tutaj.

Bajka Pana Kleksa mieści się przy ul. Porcelanowej 23 w Katowicach.

Kategoria: Wydarzenia