Święto dzieci z Teatrem Gry i Ludzie

środa 17 maja 2023
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • czwartek 1 czerwca 2023
Gdzie: Katowice
Z okazji Dnia Dziecka Teatr Gry i Ludzie przygotował mnóstwo atrakcji. Na scenie zabawne „Koty Trzy”, a po spektaklu szkółka szczudlarska, wielkie bańki i inne niespodzianki. Dzieci będą zachwycone.

1 czerwca na scenie Teatru Gry i Ludzie dzieci zobaczą wesoły i bardzo kolorowy interaktywny spektakl „Koty Trzy”. Najmłodsi będą świetnie się bawić z Pazurkiem, Chrupkiem i Kitkiem. To niezłe gagatki i dlatego przydarzają się im całkiem śmieszne i „wybuchowe” historie. Po przedstawieniu nie zabraknie niespodzianek. Wśród nich: szkółka szczudlarska, wielkie bańki, balonowe zoo, konkursy i słodkie małe co nieco.

Dzień Dziecka z Teatrem Gry i Ludzie odbędzie się 1 czerwca w godz. 17 -19. Przedstawienie dla dzieci od 3 lat. Bilety można zakupić online, są w cenie: 30 zł – jednoosobowy, rodzinny - przy zakupie co najmniej 4 biletów zniżka 30 zł (3+1 gratis, aby otrzymać zniżkę należy wpisać w opcji kupon: „Rodzinny”). Dodatkowe informacje udzielane są pod numerem telefonu 501395069 (również SMS) lub mailowo: rezerwacja@gryiludzie.pl.

Teatr Gry i Ludzie mieści się przy ul. Gliwickiej 120 (wjazd na parking od ul. Wolnego) w Katowicach.

Kategoria: Wydarzenia