Przygody dzielnego Strażaka Sama w kinie

środa 17 maja 2023
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • niedziela 21 maja 2023
Mali fani „Strażaka Sama” będą zachwyceni. W ramach Filmowych Poranków w kinach Helios zobaczą jego przygody na dużym ekranie. Seans poprzedzą konkursy i zabawy z animatorem.

Kolejna porcja filmowych niespodzianek w kinach Helios to Poranek Filmowy ze strażakiem Samem. To pełna humoru animacja, której bohaterowie podbijają serca małych widzów na całym świecie. Dzieci obejrzą zestaw bajek: „Za dużo groszku, zbyt wiele wtyczek”, „Harcerskie przyjęcie”, „Sparksowie na niebie”, „Koniu, stój!”, „Wstań, by cię uratowano”, „Z archiwum Z 2: Potwór z góry Montypondy”.

Łamigłówki HelioSówki

Uczestnicy Filmowych Poranków mogą wziąć udział w zabawie Łamigłówki HelioSówki. Dzieci rozwiążą zagadki, poznają ciekawostki i wezmą udział w konkursach. Za wykonanie zadania otrzymają pieczątki na specjalnej karcie. Zebrane 8 pieczątek to nagroda: odznaka HelioSówki.

Ściszony dźwięk, jaśniej na sali

Poranki Filmowe w kinach Helios charakteryzują się tym, że sala przystosowana jest do przyjęcia najmłodszych gości (nawet w wieku 3 lat) - dźwięk jest ściszony w porównaniu do standardowej głośności, z kolei światła nie są całkiem zgaszone, dzięki czemu maluch czuje się pewniej. Spotkanie rozpoczynają kilkunastominutowe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Po seansie każdy mały uczestnik otrzyma balonowy upominek.

„Strażaka Sama, cz.8” zobaczycie 21 maja o godz. 10.30 w kinach: Helios w Dąbrowie Górniczej (ul. Jana III Sobieskiego 6), Katowicach (ul. Kościuszki 229), Żorach (ul. Katowicka 10). Bilety można zakupić online. Są w cenie 18,90 zł (4 i więcej dni przed seansem), 21,90 zł (na 3 dni i więcej przed seansem), 22,90 zł (2 dni przed seansem), 23,90 zł (1 dzień przed seansem) i 24,90 zł (w dniu seansu). Więcej informacji znajdziecie również na profilu na FB Helios Dla Dzieci.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Fot. Agnieszka Mróz/SilesiaDzieci.pl

Rozpoczynacie swoją górską przygodę, a może szukacie pomysłu na wycieczkę? Gdzie najlepiej zabrać malucha, a gdzie starszaka? Najbliżej Śląska i Zagłębia znajdziecie Beskidy. Przygotowaliśmy zestawienie kilku najciekawszych, naszym zdaniem, sprawdzonych tras.  

Beskidzkie trasy z małym dzieckiem