Zajrzyj do Ula i zobacz bajkę w Kinie za Rogiem

czwartek 6 lipca 2023
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • piątek 7 lipca 2023 - czwartek 24 sierpnia 2023
Gdzie: Chorzów
W trakcie warsztatów pszczelarskich dowiecie się m.in. jak pozyskuje się miód, dlaczego pszczoły są tak ważne oraz poznacie wiele ciekawostek. Zajęcia będą połączone z projekcją filmu animowanego.

W ramach akcji Lato z ChCK odbywają się warsztaty pszczelarskie dla dzieci „Skarby pszczelich uli” połączone z projekcją filmu animowanego. W trakcie zajęć prowadzący przybliży dzieciom ciekawostki z życia pszczół, opowie dlaczego są tak ważne dla otaczającego nas świata, jak funkcjonują ule w mieście. Najmłodsi zobaczą jak pozyskuje się miód oraz produkty pszczele. Zajęcia skierowane do dzieci w wieku 6-10 lat.

Warsztaty pszczelarskie z projekcją filmu animowanego odbędą się 7 i 20 lipca, 3 i 24 sierpnia o godz. 11 na tarasie przy Kinie za Rogiem Grajfka w ChCK (ul. Henryka Sienkiewicza 3) w Chorzowie. Bilety w cenie 12 zł – warsztaty / 8 zł – film (można zakupić bilet tylko na warsztaty lub tylko na film) są dostępne online. Więcej informacji: magda_r@chck.pl, tel. 32 349 78 62/63/65. Informację znajdziecie na stronie Chorzowskiego Centrum Kultury.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

To ostatni dzwonek, by zorganizować dzieciom czas wolny w wakacje. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie ciekawych półkolonii i miejsc w naszym regionie, które warto zobaczyć. Półkolonie kulinarne, sportowe, warsztaty mangi, do tego śląskie Malediwy czy wodne atrakcje. Jest w czym wybierać.

Śląskie na wakacje - półkolonie, zwiedzanie, zabawa