Dzieciaki rządzą w Beskidach

czwartek 6 lipca 2023
  • fot. archiwum zdjęć FB Gmina Brenna
    fot. archiwum zdjęć FB Gmina Brenna
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • piątek 7 lipca 2023 - piątek 18 sierpnia 2023
Gdzie: Brenna
Planujecie urlop w górach? Po pieszych wędrówkach i relaksie na łonie przyrody możecie zaplanować zabawę z teatrem. W każdy piątek wakacji w Brennej dzieci zobaczą spektakl i wezmą udział w animacjach.

„Dzieciaki rządzą” to wakacyjny cykl spektakli plenerowych w Brennej. W malowniczym otoczeniu gór, w każdy piątek lipca i sierpnia w Parku Turystyki będą odbywać się teatrzyki i animacje. Najmłodsi zobaczą spektakle Teatru Edukacji i Profilaktyki „Maska” : „Misio Tulisio” (7 lipca), „Podróż do wnętrza Komina” (14 lipca), „Kto w bibliotece gości i kradnie mądrości?” (21 lipca), „Wielka ucieczka” (28 lipca), „Złośliwości jej królewskiej mości” (4 sierpnia), „Magiczna księga” (11 sierpnia), „Warzywa i owoce mają czarodziejskie moce” (18 sierpnia). Po przedstawieniach na dzieci będą czekać animacje i zabawa.

Spektakle będzie można zobaczyć o godz. 17 w Parku Turystyki w Brennej (ul. Malinowa 2b). Wstęp wolny. Informacje znajdziecie tutaj.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

To ostatni dzwonek, by zorganizować dzieciom czas wolny w wakacje. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie ciekawych półkolonii i miejsc w naszym regionie, które warto zobaczyć. Półkolonie kulinarne, sportowe, warsztaty mangi, do tego śląskie Malediwy czy wodne atrakcje. Jest w czym wybierać.

Śląskie na wakacje - półkolonie, zwiedzanie, zabawa