W Katowicach na grządce wyrośnie teatr

piątek 30 czerwca 2023
  • fot. archiwum zdjęć FB Letni Ogród Teatralny
    fot. archiwum zdjęć FB Letni Ogród Teatralny
Kiedy: 
  • niedziela 2 lipca 2023 - niedziela 27 sierpnia 2023
Gdzie: Katowice
Jak co roku, w lipcowe i sierpniowe weekendy w stolicy Śląska będzie gościć Letni Ogród Teatralny. Przedstawienia dla dorosłych, wystawy, koncerty. Nie zapomniano o najmłodszych. Zobaczcie program.

W wakacyjne soboty i niedzielne wieczory w ramach 25. Letniego Ogrodu Teatralnego będą odbywać się spektakle teatralne dla dorosłych, kabarety i koncerty, wystawy. Dla dzieci „Letnia Grządka Teatralna” zapowiada się bardzo ciekawie.

Wakacyjna przygoda z teatrem

W programie dla dzieci znalazły się: „Czwórka z papieru i sznurka” Śląskiego Teatru Lalki i Aktora Ateneum (2 lipca), „Takie sobie bajeczki” Teatru Gry i Ludzie (9 lipca), „Paskudárium” słowackiego Divadlo Piki (16 lipca), „Dorotka w Krainie Oz” Teatru Moich Marzeń (23 lipca), „Bajka pocztowa” Teatru Rawa (30 lipca), „O Szewczyku Dratewce i Wawelskim Smoku” Teatru CoNieco (6 sierpnia), „Czarnoksiężnik z Krainy Oz” Teatru Powszechnego (13 sierpnia), „Bajka o szczęściu” TeatrRyle (20 sierpnia), „Księżniczka na ziarnku grochu” Teatru Banialuka (27 sierpnia).

„Letnia Grządka Teatralna" będzie odbywać się w każdą niedzielę lipca i sierpnia o godz. 15 na scenie ustawionej w podcieniach instytucji Katowice Miasto Ogrodów w Katowicach (ul. Ligonia). Wstęp jest wolny, bez ograniczeń. Repertuar znajdziecie na stronie Letniego Ogrodu Teatralnego.

Kategoria: Wydarzenia