Kino dla kobiet z przedpremierowym pokazem „Barbie”

wtorek 11 lipca 2023
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • środa 19 lipca 2023
Wieczór z koleżanką, mamą albo córką? Idealnie sprawdzi się seans ramach cyklu „Kino na Obcasach” w Multikinie. Już wkrótce przedpremierowo wyczekiwana „Barbie” z Margot Robbie i Ryanem Goslingiem.

W kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć przedpremierowo „Barbie”. Film nominowanej do Oscara scenarzystki i reżyserki Grety Gerwig przeniesie widzów do idealnego miejsca, pełnych idealnych ludzi. Jednak główna bohaterka przechodzi kryzys egzystencjalny. Nie pasuje do Barbie Land, co skutkuje przeniesieniem do realnego świata. Barbie w podróży towarzyszy Ken. Oboje będą musieli zmierzyć się z problemami, jakich wcześniej nie znali. W rolach głównych zobaczymy Margot Robbie i Ryana Goslinga.

Kobiece kino

Cykl filmowy „Kino na obcasach” w Multikinie to propozycja na udany wieczór z przyjaciółkami, koleżankami z pracy czy też członkiniami rodziny. Panie przed filmem zobaczą rozmowę, którą poprowadzą Joanna Olekszyk i Zofia Fabjanowska - redaktorki miesięcznika „Zwierciadło”. Nie zabraknie prezentów m.in. kosmetyków czy też bonów na zakupy.

Seans w ramach „Kina na Obcasach” z przedpremierowym pokazem filmu „Barbie” odbędzie się 19 lipca o godz. 19 w Multikinie na Śląsku w: Katowicach (ul. 3 Maja 30), Rybniku (ul. Bolesława Chrobrego 1), Tychach Gemini Park (ul. Towarowa 2c) i w Zabrzu (ul. Gdańska 18). Bilety już od 24,90 zł można nabyć w kasie kina, online oraz przez aplikację mobilną. Więcej informacji znajdziecie na stronie www.multikino.pl.

Kategoria: Wydarzenia