Michał Szpak na dniach Czechowic

piątek 25 sierpnia 2023
  • Dni Czechowic-Dziedzic to nie tylko koncerty, ale liczne imprezy towarzyszące (fot. mat. organizatora)
    Dni Czechowic-Dziedzic to nie tylko koncerty, ale liczne imprezy towarzyszące (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 26 sierpnia 2023 - niedziela 27 sierpnia 2023
Piknik z nosorożcem Rogatkiem, budowanie domków dla skrzatów, rodzinny rajd rowerowy, koncert dla dzieci Cioci Tuni, Antek Smykiewicz oraz Michał Szpak – tak zapowiadają się tegoroczne Dni Czechowic-Dziedzic.

47. Dni Czechowic-Dziedzic to nie tylko koncerty. W ramach święta miasta odbędzie się kilka imprez towarzyszących. Dwie z nich zaplanowano na polanie piknikowej w Parku Szwajcarska Dolina. 26 sierpnia (w godz. 16-20) dzieci będą się bawić na pikniku edukacyjnym z nosorożcem Rogatkiem, a 27 sierpnia odbędzie się ekopiknik (w godz. 13-18) z budowaniem domków dla skrzatów, układaniem przestrzennych klocków z recyklingu, gigantycznymi bańkami mydlanymi. Święto miasta to również rajd rowerowy, letnie kino plenerowe czy też „Święto dla dzieci -nożyczki w ruchu”.

Koncerty dla małych i dużych

W sobotę publiczność na stadionie MOSiR-u rozkręcą amatorskie, czechowickie zespoły, które wystąpią w ramach Sceny Pana Szewca. Następnie na scenie wystąpią m.in. raper Biały wraz z zespołem Waintin’For, Harlem, The spirit of Smokie. Następnego dnia będzie można posłuchać: Cioci Tuni (godz. 15), Antka Smykiewicza, Marcina Dańca, zespołu Skankan, gwiazdą wieczoru będzie Michał Szpak.

Dni Czechowic-Dziedzic odbędą się 26 i 27 sierpnia. Wstęp wolny. Dokładny plan imprezy znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia