Kino dla rodziców z niemowlakiem

piątek 1 września 2023
  • To przepiękny, nastrojowy, zrealizowany w zjawiskowych irlandzkich plenerach debiut Colma Bairéada (mat. prasowe)
    To przepiękny, nastrojowy, zrealizowany w zjawiskowych irlandzkich plenerach debiut Colma Bairéada (mat. prasowe)
Kiedy: 
  • czwartek 7 września 2023
Gdzie: Katowice
Seans „Skocz z bajtlem do kina” został stworzony specjalnie z myślą rodzicach i opiekunach niemowlaków. To okazja do obejrzenia nowości i nadrobienia zaległości kinowych. Podczas seansu dźwięk będzie przyciszony, a światła stonowane.

Coś dla rodziców, opiekunów, którzy na co dzień zajmują się niemowlakiem. Nie musicie rezygnować z filmów na dużym ekranie. Na seans z cyklu „Skocz z bajtlem do kina” możecie zabrać swoją pociechę. Dzieci przebywają razem z rodzicami na sali kinowej. Dźwięk będzie przyciszony, a światło stonowane. Dostępny jest również przewijak.

Nominowana do Oskara „Cicha dziewczyna”

7 września rodzice zobaczą film „Cicha dziewczyn”. To opowieść o 9-letniej Cáit, która mieszka w wielodzietnej, ubogiej rodzinie. Po tym jak jej matka kolejny raz zachodzi w ciążę, dziewczynka trafia do swoich krewnych na wsi. Dotąd zamknięta, nieco przygaszona Cáit zaczyna otwierać się na świat i zgłębiać tajemnice nowego domu. Nagrodzony na Berlinale film w niezwykły sposób kreuje atmosferę, znakomicie operuje niedopowiedzeniem i hipnotyzuje pracą kamery. Jest to ciepła, przejmująca opowieść o nieoczywistych, budujących się więzach między dzieckiem i dorosłymi, a także o niewinności dzieciństwa.

Film będziecie mogli zobaczyć 7 września o godz. 12 w Kinie Światowid w Katowicach (ul. 3 Maja 7). Bilety w cenie 21 zł (normalny), 18 zł (ulgowy), 13 zł (z kartą Kaśka) dostępne w kasie kina i na filmowa.net. Więcej informacji znajdziecie na stronie kina.

Kategoria: Wydarzenia