Niedziela z Teatrem Gry i Ludzie

piątek 8 września 2023
  • Niedzielny cykl przedstawień rozpocznie kolorowy i interaktywny spektakl „Koty Trzy” (fot. mat. Teatr Gry i Ludzie)
    Niedzielny cykl przedstawień rozpocznie kolorowy i interaktywny spektakl „Koty Trzy” (fot. mat. Teatr Gry i Ludzie)
  • Spektakle dla najmłodszych będą odbywać się w każdą niedzielę o godz. 15 (fot. mat. Teatr Gry i Ludzie)
    Spektakle dla najmłodszych będą odbywać się w każdą niedzielę o godz. 15 (fot. mat. Teatr Gry i Ludzie)
Kiedy: 
  • niedziela 17 września 2023
Gdzie: Katowice
Po wakacyjnej przerwie powraca znany i lubiany cykl przedstawień dla najmłodszych widzów Teatru Gry i Ludzie. W każdą niedzielę będziecie mogli zobaczyć spektakle, które rozbudzą wyobraźnię i pasję, a przy tym zapewnią świetną zabawę.

Od 17 września w każdą niedzielę o godz. 15 na wszystkie dzieci czeka niesamowite spotkanie z teatrem, a dokładnie z Teatrem Gry i Ludzie. W programie barwny i zróżnicowany repertuar, który przeniesie najmłodszych do magicznego świata bajek.

Mnóstwo śmiechu z psotnymi kociakami

Niedzielny cykl przedstawień rozpocznie kolorowy i interaktywny spektakl „Koty Trzy”. Najmłodsi (dzieci od 3 lat) będą świetnie się bawić z Pazurkiem, Chrupkiem i Kitką, bo w kocim świecie wcale nie jest zwyczajnie i nudno. Kociaki to naprawdę niezłe gagatki i dlatego przydarzają się im całkiem śmieszne i „wybuchowe" historie. Są niesforne i dowcipne, rozśpiewane i roztańczone. Co stanie się z armatą dziadka pirata, czy możliwe jest złapanie chmurki w locie i jak brzmi kocia muzyka? Musicie to zobaczyć.

Aktualny repertuar dostępny jest na stronie Teatru Gry i Ludzie. Jest możliwość zakupu biletów w cenie 29 zł i wyboru miejsca online. Dodatkowe informacje, ciekawostki związane z postaciami i kulisy spektakli znajdziecie również na fanpage’u Teatru na Facebooku.

Teatr Gry i Ludzie mieści się przy ul. Gliwickiej 120 w Katowicach. 

Kategoria: Wydarzenia