Wielka przygoda na cztery łapy w BCKinie

poniedziałek 11 września 2023
  • Film to idealna propozycja na wspólne wyjście do kina rodziców z dziećmi  (fot. mat. BECEK)
    Film to idealna propozycja na wspólne wyjście do kina rodziców z dziećmi (fot. mat. BECEK)
Kiedy: 
  • piątek 15 września 2023 - czwartek 28 września 2023
Gdzie: Bytom
Kinowa propozycja dla całej rodziny. Na dużym ekranie zobaczycie historię Cleo i jej zawadiackiego kotka Mru. Zwierzak na wakacjach nie zamierza się nudzić - wyrusza w podróż, aby odnaleźć swoją dziką naturę.

Film „Mru i ja: wielka przygoda na cztery łapy” będzie można zobaczyć w Bytomskim Centrum Kultury. To idealna propozycja na wspólne spędzony czas rodziców z dziećmi.

Historia o przyjaźni, pełna humoru i wzruszeń

Dziesięcioletnia Cleo wraz z kotkiem Mru i rodzicami jadą do domku w górach spędzić leniwe wakacje. Zawadiacki Mru nie zamierza się jednak nudzić - wyrusza w podróż, aby odnaleźć swoją dziką naturę. Cleo, wraz z szaloną sąsiadką i psem Rambo, podąża jego tropem, a beztroskie lato okazuje się pełne wrażeń. Cleo i Mru połączy wyjątkowa przyjaźń oraz zadzieją się niezwykłe rzeczy. Zapowiada się wielka przygoda na cztery łapy!

Film będziecie mogli zobaczyć od 15 do 20 września o godz. 17.30 oraz od 21 do 28 września o godz. 16 w Sali Gloria w BCKino Bytomskiego Centrum Kultury (Plac Karin Stanek 1). Bilety w cenie 15 zł (od osoby) możecie zakupić online.

Kategoria: Wydarzenia