Świetna zabawa na urodzinach Juliusza

wtorek 12 września 2023
  •  Interaktywna wystawa mieści się w dawnym szpitalu i poświęcona jest medycynie (fot. archiwum zdjęć FB Edukatorium Juliusz)
    Interaktywna wystawa mieści się w dawnym szpitalu i poświęcona jest medycynie (fot. archiwum zdjęć FB Edukatorium Juliusz)
  • Na urodzinach nie zabraknie atrakcji dla dzieci (fot. archiwum zdjęć FB Edukatorium Juliusz)
    Na urodzinach nie zabraknie atrakcji dla dzieci (fot. archiwum zdjęć FB Edukatorium Juliusz)
Kiedy: 
  • sobota 16 września 2023
Gdzie: Rybnik
Edukatorium Juliusz - miejsce poświęcone historii medycyny i farmacji, edukacji z zakresu anatomii człowieka, przyciągnęło już ponad 21 tysięcy odwiedzających. Z okazji 1. urodzin za wejście zapłacimy tylko 1 zł. Nie zabraknie dodatkowych atrakcji.

W Rybniku znajduje się wyjątkowe muzeum – Edukatorium Juliusz. Interaktywna wystawa mieści się w dawnym szpitalu i poświęcona jest wiedzy z zakresu budowy i funkcjonowania ludzkiego organizmu oraz historii medycyny i farmacji. Miejsce jest atrakcyjne zarówno dla najmłodszych, jak i dorosłych. Odwiedzający mogą np. zobaczyć blok operacyjny, na którym dzięki aplikacji wcielą się w chirurga, anestezjologa lub pielęgniarza.

Urodziny z niespodziankami

16 września odbędą się urodziny Julusza. Przygotowano atrakcje dla dzieci, pokaz sprzętu wojskowego z elementami pierwszej pomocy, Teatr Lalek Marka Żyły, fotobudkę dla „roczniaków”, zabytkowe karetki pogotowia. Nie zabraknie tortu urodzinowego i małego co nieco - waty cukrowej, popcornu, wojskowej grochówki. W tym dniu wejście do muzeum będzie kosztować tylko 1 zł.

Impreza odbędzie się 16 września w godz. 10-19 w Edukatorium Juliusz w Rybniku (ul. Klasztorna 11). Dokładny program urodzin znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia