Poleć w kosmos z Babroszkami

piątek 15 września 2023
  • Podczas przedstawienia dzieci tańczą i śpiewają razem z Babroszkami (fot. archiwum zdjęć FB Teatr Trip)
    Podczas przedstawienia dzieci tańczą i śpiewają razem z Babroszkami (fot. archiwum zdjęć FB Teatr Trip)
  • Teatr Trip wystąpi w  Centrum Kultury Śląskiej w Świętochłowicach (fot.mat. organizatora)
    Teatr Trip wystąpi w Centrum Kultury Śląskiej w Świętochłowicach (fot.mat. organizatora)
Kiedy: 
  • czwartek 21 września 2023
Sympatyczne stworki postanawiają wylecieć w kosmos. W podróż zabiorą dzieci, które będą razem z nimi śpiewać i tańczyć. Spektakl to nie tylko dobra zabawa, ale również zwrócenie uwagi na odmienność i tolerancję.

Po wakacyjnej przerwie powracają spotkania z teatrem dla dzieci w Centrum Kultury Śląskiej w Świętochłowicach. Tym razem na scenie wystąpi Teatr Trip z przedstawieniem „Babroszki lecą w kosmos”.

Interaktywne przedstawienie

Podczas przedstawienia dzieci tańczą, śpiewają, a rodzice bawią się równie dobrze, jak ich pociechy. W spektaklu wykorzystano motywy ze znanych filmów i bajek. Publiczność razem z sympatycznymi stworkami – Babroszkami wybierze się w podróż w kosmos, pełną zaskakujących przygód. Po awaryjnym lądowaniu na Księżycu, stworkom przyjdzie stawić czoło groźnemu hrabiemu Robotowi. Czy Babroszkom uda się oswobodzić mieszkańców Moonowa?

Tego dowiecie się 21 września o godz. 17 w Centrum Kultury Śląskiej w Świętochłowicach (ul. Krauzego 1). Spektakl bez ograniczeń wiekowych. Bilety w cenie 10 zł można nabyć w sekretariacie CKŚ lub w dniu spektaklu. Nie ma konieczności rezerwacji miejsc. Informację o spektaklu znajdziecie tutaj.

Kategoria: Wydarzenia