Z drogi śledzie, Kicia Kocia jedzie! Zabierz dziecko do kina na seans z warsztatami

wtorek 19 września 2023
  • Po seansie dzieci mogą wziąć udział w warsztatach plastyczno-ruchowych (fot. mat. organizatora)
    Po seansie dzieci mogą wziąć udział w warsztatach plastyczno-ruchowych (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 24 września 2023
Gdzie: Katowice
Przygody znanej i lubianej kotki najmłodsi mogą zobaczyć w Kinie Kosmos. Po filmie „Kicia Kocia na pikniku” będzie wspaniała okazja do zabawy i wspomnień z minionych wakacji. Zobaczcie szczegóły.

W ramach cyklu „Rodzina w kinie” na dużym ekranie będzie można zobaczyć przygody Kici Koci i jej przyjaciół: Packa, Adelki i Julianka. Bohaterowie odważnie odkrywają świat i stawiają czoła wielu nowym sytuacjom. Przygody Kici Koci odzwierciedlają dziecięcą wrażliwość oraz ukazują pełną ciepła i radości codzienność. Czynności, takie jak mycie się, gotowanie, jazda pociągiem, radzenie sobie z przeziębieniem czy zawieranie przyjaźni pomagają najmłodszym oswajać się z nowymi emocjami i uczuciami. Filmowe opowieści są na podstawie uwielbianych książek Anity Głowińskiej.

Zabawa na pikniku

Po seansie dzieci mogą wziąć udział w warsztatach plastyczno-ruchowych. Dzieci namalują własną pocztówkę, która będzie im przypominała o słonecznych dniach lata. Jeśli pogoda dopisze zajęcia odbędą się na świeżym powietrzu, obok kina. Na zajęcia obowiązują zapisy do 23 września do godz. 21 pod adresem: kasa@kosmos.katowice.pl. W treści maila należy podać: imię i nazwisko opiekuna i dziecka, wiek dziecka oraz nazwę, termin i godzinę wydarzenia. Warunkiem wzięcia udziału w wydarzeniu jest podpisanie zgody na udostępnianie wizerunku oraz zakup biletu na poprzedzający je seans.

Seans Rodzina w kinie „Kicia Kocia mówi: Dzień dobry” już 24 września o godz. 16 w Kinie Kosmos w Katowicach (ul. Sokolska 66). Bilety w cenie 16 zł można zakupić online. Seans dla dzieci od 3. roku życia.

Kategoria: Wydarzenia