Margaret, barwna parada i farma rozmaitości podczas „Skarbnikowych Godów”

poniedziałek 25 września 2023
  • Nie zabraknie barwnej parady, która przejdzie ulicami miasta (fot. mat. prasowe Zabrze)
    Nie zabraknie barwnej parady, która przejdzie ulicami miasta (fot. mat. prasowe Zabrze)
  • Z okazji 101. urodzin Zabrza przygotowano wiele niespodzianek (fot. mat. prasowe Zabrze)
    Z okazji 101. urodzin Zabrza przygotowano wiele niespodzianek (fot. mat. prasowe Zabrze)
Kiedy: 
  • sobota 30 września 2023
Gdzie: Zabrze
Legendarny Skarbnik ze świtą przemierzy ulice Zabrza, zapraszając małych i dużych do zabawy. Najmłodszym spodoba się bajkowe party, spektakl Teatru Trip, warsztaty czy też animacje. Na scenie wystąpi m.in. Margaret.

Z okazji 101. urodzin Zabrza przygotowano wiele niespodzianek. W programie, jak co roku nie może zabraknąć barwnej parady, która przejdzie ulicami miasta (zbiórka na Parkingu CH Platan o godz.10). Chętni mogą wziąć udział w konkursie na najładniejsze przebranie pod hasłem „Magiczny ogród” (słowa klucz: ogród, kwiaty, rośliny, drzewa, przyroda, magiczne miejsca, ekologia, piękno natury).

Bajkowe party i kolorowa zabawa

Ponadto odbędzie się rodzinny piknik z koncertami. Wśród atrakcji: bajkowe party z wielkimi pluszakami i bańkami, Festiwal Kolorów Holi, przedstawienie „Skarbnikowe Kamraty” Teatru Trip, farma rozmaitości, dmuchańce, animacje teatralne, konkursy z nagrodami. Na scenie wystąpią Maja Cembrzyńska (godz.17), Jacek Stachurski (godz.18.30), Margaret (godz. 20).

„Skarbnikowe Gody” odbędą się 30 września w godz. 11.30-20 w Parku Miejskim (ul. Dubiela) w Zabrzu. Wstęp wolny. Informację znajdziecie na stronie Miejskiego Ośrodka Kultury w Zabrzu. 

Kategoria: Wydarzenia