„Moda na Kosmos” w tanecznym klimacie

wtorek 26 września 2023
  • Na stoiskach będzie można znaleźć starannie wyselekcjonowaną odzież i dodatki z drugiej ręki  (fot. mat. organizatora)
    Na stoiskach będzie można znaleźć starannie wyselekcjonowaną odzież i dodatki z drugiej ręki (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 30 września 2023
Gdzie: Katowice
Targi mody vintage, klasyka kina i wyjątkowa potańcówka w stylu lat 80. i 90. - to wszystko w najbliższą sobotę w Katowicach. Na stoiskach znajdziecie starannie wyselekcjonowaną odzież i dodatki z drugiej ręki.

Z miłości do filmu i mody powstało wyjątkowe wydarzenie „Moda na Kosmos”. To już 4. edycja.

Targi mody vintage i kultowe kino

W sobotę – 30 września przestrzeń katowickiego Kina Kosmos będzie należeć do fanów kultowych kreacji z wielkiego ekranu i vintage’owych perełek. Starannie wyselekcjonowaną odzież i dodatki z drugiej ręki będzie można obejrzeć i kupić na stoiskach podczas targów mody vintage. Do tego pokaz klasyki kina, na dużym ekranie „Beksa” (1990) Johna Watersa z Johnnym Deppem. Przed filmem o ekranowym retro opowie filmoznawczyni Karolina Kostyra.

Potańcówka z Backstreet Boys

Wydarzenie zakończy w Kinoteatrze Rialto „Nostalgia Party” – wyjątkowa potańcówka w stylu lat 80. i 90. Uczestnicy usłyszą wiecznie żywe przeboje, dzięki którym przeniosą się do czasów, kiedy królowały Britney Spears i Spice Girls, serca kradł Limahl i chłopaki z Backstreet Boys, a modowe trendy wyznaczała Madonna i Cindy Lauper. Imprezę poprowadzi DJ 5cet. Przebrania mile widziane.

„Moda na Kosmos” już 30 września. W godz. 11-17 odbędą się targi, o godz. 16 projekcja filmu „Beksa” w Kinie Kosmos (ul. Sokolska 66) w Katowicach. „Nostalgia Party” od godz. 19 w Kinoteatrze Rialto (ul. Św. Jana 24) w Katowicach. Wstęp na Targi 5 zł lub darmowy z biletem do kina - 12 zł, potańcówka - 25 zł. Bilety mozna zakupić online

Inne ciekawe wydarzenia z Katowic znajdziecie tutaj

Kategoria: Wydarzenia