Wyjątkowy pokaz mody dziecięcej z ubraniami na każdą kieszeń

środa 18 października 2023
  • Zyski ze sprzedaży ubranek są przeznaczane na pomoc podopiecznym Fundacji Świetlikowo (fot. mat. prasowe Gemini Park
    Zyski ze sprzedaży ubranek są przeznaczane na pomoc podopiecznym Fundacji Świetlikowo (fot. mat. prasowe Gemini Park
Kiedy: 
  • sobota 21 października 2023
Jesienny pokaz mody w sklepie Świetlikowo To i Owo to okazja, aby zobaczyć ciekawe dziecięce stylizacje. Przekonacie się, że moda może być eko, a przy okazji wesprzecie nieuleczalnie chore dzieciaki.

Podopiecznych Fundacji Śląskie Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo można wspierać robiąc zakupy w Charytatywnym Sklepie Odzieżowym Świetlikowo To i Owo w Bielsku-Białej. Rodzice znajdą tu używane ubranka i zabawki dla swoich pociech. Odzież, która trafiła do sklepu pochodzi od darczyńców, których dzieci wyrosły już ze swoich ubranek. Wśród nich są celebryci i osoby znane, które chcą pomagać. O akcji zbiórki odzieży więcej przeczytacie w naszym artykule.

Odpowiedzialna moda i pomoc dla chorych dzieci

Mali modele i modelki, wyłonieni w trakcie castingu zaprezentują niezwykłe stylizacje, które są dostępne na co dzień w sklepie. To będzie doskonała okazja, aby zobaczyć, jak ubrania wyglądają na żywo i zakupić je bezpośrednio podczas pokazu. Obok znanych marek na wybiegu pojawi się codzienna moda - stylizacje idealne na każdą okazję i na każdą kieszeń. Pokaz ma również przekaz ekologiczny. Dzięki taki zakupom dbamy o środowisko, a co najważniejsze pomagamy nieuleczalnie chorym dzieciom i ich rodzinom.

Jesienny pokaz mody odbędzie się 21 października w godz. 17-19 w Charytatywnym Sklepie Świetlikowo To i Owo w Gemini Park w Bielsku-Białej (ul. Leszczyńska 20). Szczegóły znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia