Sportowe emocje na lodzie – kibicuj łyżwiarzom figurowym

czwartek 19 października 2023
  • Wstęp dla kibiców jest bezpłatny (fot. mat. pexels)
    Wstęp dla kibiców jest bezpłatny (fot. mat. pexels)
Kiedy: 
  • czwartek 19 października 2023 - niedziela 22 października 2023
Gdzie: Katowice
Lubicie oglądać łyżwiarstwo figurowe? Zawodników tej pięknej dyscypliny sportowej możecie dopingować na żywo podczas międzynarodowych zawodów łyżwiarskich Diamond Spin. Wstęp na widownię jest bezpłatny.

Zawody odbędą się od 19 do 22 października na katowickim lodowisku Jantor. Podczas Diamond Spin na tafli będzie można podziwiać solistki i solistów oraz pary sportowe. Po raz pierwszy impreza będzie miała charakter międzynarodowy - Będziemy mieli okazję podziwiać reprezentantów z różnych zakątków świata, w tym z RPA, Hongkongu, Grecji i Armenii. Szczególną uwagę warto zwrócić na występ wicemistrzów Europy, czyli pochodzącej z Włoch Rebecci Gilardi i Filippa Ambrosiniego. Para ta zaprezentuje swój program w konkurencji par sportowych i jestem przekonana, że będzie to niezwykłe widowisko– powiedziała Małgorzata Żurek, prezes klubu UKŁ SPIN.

Zawody odbędą się w dniach 19-22 października na Lodowisku Jantor w Katowicach (ul. Nałkowskiej 10). W czwartek w godz. 12-18.30, w piątek w godz. 11.15-20.30, w sobotę w godz. 12.15-20.30 i w niedzielę w godz. 11.30-16. Wstęp dla kibiców jest bezpłatny. Informację znajdziecie na stronie Polskiego Związku Łyżwiarstwa Figurowego, a dokładny plan występów zawodników tutaj.

Kategoria: Wydarzenia