Tańce Połamańce z zespołem Spoko Loko

piątek 20 października 2023
  • Koncert łączy świetną muzykę z interaktywnymi elementami (fot. mat. organizatora)
    Koncert łączy świetną muzykę z interaktywnymi elementami (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 5 listopada 2023
Gdzie: Zabrze
Koncert zespołu Spoko Loko to interaktywny show pełne śpiewu, tańca, radości i pozytywnej energii. Czeka na Was magiczna podróż przez świat dźwięków i rytmów. Dzieci będą zachwycone.

Spoko Loko to popularny zespół dla dzieci, który zdobył serca najmłodszej publiczności swoimi zabawnymi i wesołymi piosenkami (m.in. „Ciała Kształt”, „Tańce Połamańce”). Ich klipy na YouTubie cieszą się ogromna popularnością i osiągają milionowe wyświetlenia. 5 listopada zespół będzie gościć w Miejskim Ośrodku Kultury w Zabrzu.

Wielobarwny show

Koncert łączy świetną muzykę z interaktywnymi elementami, zachęcającymi do śpiewania i tańczenia. Podczas show dzieci będą miały okazję poznać na żywo członków zespołu, którzy poprowadzą je w magiczną podróż przez świat dźwięków i rytmów. Zespół przywitał nowego wokalistę - Mateusza, który w czapeczce ze śmigiełkiem będzie tańczył w rytm piosenek, dostarczając dzieciom jeszcze więcej radości i energii podczas występu.

Koncert Spoko Loko odbędzie się 5 listopada o godz. 14 w Miejskim Ośrodku Kultury (ul. 3 Maja 91a) w Zabrzu. Bilety w cenie 38 zł – ulgowy, 40 zł – normalny można zakupić online: https://bkb.pl/102383-59923 lub https://bilety.io/mUbMc. Dzieci do 2 lat mają wstęp bezpłatny. Informację o koncercie znajdziecie tutaj.

Kategoria: Wydarzenia