Reksio sportowiec i twórcze zajęcia z piaskiem

poniedziałek 23 października 2023
  •  Podczas seansu światła nie gasną całkowicie, a dźwięk jest lekko przyciszony (fot. mat. organizatora)
    Podczas seansu światła nie gasną całkowicie, a dźwięk jest lekko przyciszony (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 29 października 2023
Gdzie: Katowice
Idealna propozycja na pierwszą w życiu wizytę w kinie dziecka. Na dużym ekranie zobaczycie kultowe animacje ze Studia Filmów Rysunkowych. Następnie możecie wziąć udział w warsztatach, podczas których powstaną obrazki malowane piaskiem.

W Kinie Kosmos na najmłodszych widzów (dzieci od 3. roku życia) co niedzielę w ramach cyklu „Filmowe popołudnie dla dzieci” czekają m.in. Reksio, Bolek i Lolek, a także pozostali bohaterowie kultowych animacji ze Studia Filmów Rysunkowych. Podczas seansu światła nie gasną całkowicie, a dźwięk jest lekko przyciszony. Wszystko po to, by zapewnić dziecku pokaz przyjazny sensorycznie.

Mali sportowcy i malowanie piaskiem

Na dużym ekranie dzieci zobaczą bajki o tematyce sportowej, a dokładnie „Bolek i Lolek -Sportowcy”, „Reksio taternik”, „Reksio sportowiec”, „Na stokach Kilimandżaro – Bolek i Lolek wyruszają w świat”. Po seansie odbędą się warsztaty plastyczne, podczas których najmłodsi będą bawić się piaskiem. Okazuje się, że to świetny materiał plastyczny.

„Filmowe popołudnie dla dzieci” odbędzie się 29 października o godz. 15 w Kinie Kosmos w Katowicach (ul. Sokolska 66). Bilety w cenie 8 zł można zakupić online. Na warsztaty obowiązują zapisy, które przyjmowane są do 28 października do godz. 21 pod adresem: kasa@kosmos.katowice.pl. W treści maila należy podać imiona i nazwiska opiekuna i dziecka oraz nazwę, termin i godziny wydarzenia. Warunkiem wzięcia udziału w wydarzeniu jest podpisanie zgody o udostępnianie wizerunku. Jeżeli jesteście pierwszy raz w kinie, możecie się zgłosić do kasy po pamiątkowy dyplom.

Kategoria: Wydarzenia