Alternatywa dla Halloween - Dzień Aniołów

wtorek 24 października 2023
  • Wielki finał Dnia Aniołów to niebiańska impreza dla dzieci (fot. mat. organizatorów)
    Wielki finał Dnia Aniołów to niebiańska impreza dla dzieci (fot. mat. organizatorów)
Kiedy: 
  • wtorek 31 października 2023
Na ulicach Siemianowic Śląskich 31 października będzie można usłyszeć „Cukierek i dobry uczynek!”. To również wiele innych atrakcji, jak Bieg Aniołów, Aleja Dobrych Uczynków, niebiańska zabawa z dmuchańcami, malowaniem buziek i watą cukrową.

31 października w Siemianowicach Śląskich odbędzie się „Dzień Aniołów Heaven Wins”. Tego dnia na ulicach miasta będzie można usłyszeć „Cukierek i dobry uczynek!”. Wolontariusze w godz. 10-14 będą obdarowywać napotkane osoby cukierkami i serduszkami. W SCK Parku Tradycji będzie można zobaczyć film „Próba ogniowa" (godz. 16 i 19), a w Parku Pszczelnik odbędzie się sztafeta na dystansie 333 km - „Bieg Aniołów”.

Cukrowe obłoczki, wesołe konkursy i zabawa

Wielki finał imprezy to zabawa dla dzieci z dmuchańcami, z didżejem, tańcami, konkursami, malowaniem buziek, warkoczykami. Nie zabraknie balonów, fotobudki, popcornu i cukrowych obłoczków. Na dzieciaki czekać będzie również Aleja Dobrych Uczynków.

Finał „Dnia Aniołów” odbędzie się 31 października w godz. 16.30-19 w Kompleksie Sportowym „Michał” w Siemianowicach Śląskich (ul. Orzeszkowej 1). Udział jest bezpłatny. Informację znajdziecie na stronie Siemianowickiego Centrum Kultury.

Kategoria: Wydarzenia