„Kicia Kocia pod choinkę” i „Wonka” w Multikinie

środa 6 grudnia 2023
  • Od 8 do 10 grudnia odbędą się przedpremierowe pokazy filmu familijnego „Wonka" (fot. mat. prasowe)
    Od 8 do 10 grudnia odbędą się przedpremierowe pokazy filmu familijnego „Wonka" (fot. mat. prasowe)
  • 8 grudnia w kinach sieci Multikino premierę ma animacja „Kicia Kocia pod choinkę” (fot. mat. prasowe)
    8 grudnia w kinach sieci Multikino premierę ma animacja „Kicia Kocia pod choinkę” (fot. mat. prasowe)
Kiedy: 
  • piątek 8 grudnia 2023 - niedziela 10 grudnia 2023
Najmłodsi odwiedzą bibliotekę, ugotują smaczną zupę z sympatyczną kotką, a trochę starsi poznają niezwykłą historię bohatera „Charliego i fabryki czekolady”. Najbliższy weekend w Multikinie to premiera animacji „Kicia Kocia pod choinkę” oraz przedpremierowy pokaz „Wonki”.

8 grudnia w kinach sieci Multikino premierę ma animacja „Kicia Kocia pod choinkę”. To wspaniała propozycja dla najmłodszych kinomanów. W życiu Kici Koci ciągle coś się dzieje. Kiedy nie lepi bałwana i nie rzuca się śnieżkami z Packiem, Adelką i Juliankiem, rusza z tatą w wielką podróż pociągiem, innego dnia zagląda do biblioteki, a razem z babcią przyrządza smaczną zupę i piecze ciasteczka.

Widowisko kinowe z Willy Wonką

Od 8 do 10 grudnia odbędą się przedpremierowe pokazy filmu familijnego „Wonka". Inspiracją tej historii był bohater „Charliego i fabryki czekolady” - najbardziej znanej książki dla dzieci autorstwa Roalda Dahla. Film opowiada o tym, jak największy na świecie wynalazca, magik i producent czekolady w nieprawdopodobny sposób stał się ukochanym Willy Wonką, którego znamy dzisiaj. To niezaprzeczalnie żywiołowe i pomysłowe wielkoekranowe widowisko z Timothée Chalametem w roli głównej. Film na stałe do repertuaru wejdzie 14 grudnia.

Filmy będziecie mogli obejrzeć w kinach sieci Multikino na Śląsku w: Czechowicach-Dziedzicach (ul. Legionów 83), Jaworznie (ul. Grunwaldzka 59), Katowicach (ul. 3 Maja 30), Rybniku (ul. Bolesława Chrobrego 1), Tychach City Point (Al. Jana Pawła II), Tychach Gemini Park (ul. Towarowa 2c) i w Zabrzu (ul. Gdańska 18).  Bilety można nabyć w kasie kin sieci Multikino, online oraz przez aplikację mobilną. Szczegółowy repertuar oraz więcej informacji na temat filmów znajduje się na stronie www.multikino.pl.

Kategoria: Wydarzenia