Rozśpiewana i pełna magii pracownia Ambrożego Kleksa

czwartek 1 lutego 2024
  • Widowisko teatralne "W pracowni Ambrożego Kleksa" można zobaczyć w Bytomskim Centrum Kultury (fot. archiwum zdjęć FB Teatr Pana O)
    Widowisko teatralne "W pracowni Ambrożego Kleksa" można zobaczyć w Bytomskim Centrum Kultury (fot. archiwum zdjęć FB Teatr Pana O)
Kiedy: 
  • niedziela 25 lutego 2024
Gdzie: Bytom
Teatr Pana O wraz z Profesorem Kleksem przeniesie Was do niezwykłego świata. Spektakl został stworzony z myślą o najmłodszych, by oprócz niepowtarzalnych wrażeń wizualnych, mogli poznać bliżej twórczość Jana Brzechwy.

„W pracowni Ambrożego Kleksa” to widowisko teatralne dla najmłodszych. Podczas spektaklu aktorzy wchodzą w interakcje z publicznością i zabierają ją w barwną podróż do świata wyobraźni. Podczas widowiska nie brakuje efektów specjalnych. Takie połączanie polskiej klasyki literatury dziecięcej z unikalnym widowiskiem teatralnym z pewnością pozostanie na długo w pamięci wszystkich dzieci. Spektakl skierowany jest do dzieci w wieku od 3 do 13 lat.

Widowisko „W pracowni Ambrożego Kleksa” można zobaczyć 25 lutego o godz. 12.30 w Bytomskim Centrum Kultyury (Plac Karin Stanek 1, sala ToTu). Bilety są w cenie od 60 zł do 70 zł. Można je zakupić online: na stronie Beceku lub tutaj.

Kategoria: Wydarzenia