Przygotuj naleśniki lub pierogi na warsztatach w Kids' Kitchen

poniedziałek 26 lutego 2024
  • Zajęcia skierowane są do dwóch grup wiekowych: 4-6 i 7-12 lat (fot. mat. pexels)
    Zajęcia skierowane są do dwóch grup wiekowych: 4-6 i 7-12 lat (fot. mat. pexels)
Kiedy: 
  • sobota 9 marca 2024
Gdzie: Katowice
Przedszkolaki czas na obiad! Na warsztatach kulinarnych dzieci usmażą złociste naleśniki i ugotują pyszną ogórkową. Ich trochę starsi koledzy ulepią pierogi i upieką czekoladowe ciasto. Prawda, że brzmi smacznie?

Na warsztatach kulinarnych w Kids' Kitchen dzieci poznają różne kuchnie i kultury świata, nawiązują nowe relacje, a także uczą się samodzielności. W przygodzie towarzyszy im wykwalifikowana kadra. Zajęcia skierowane są do dwóch grup wiekowych: 4-6 i 7-12 lat.

Naleśnikowa przygoda i pierogowe wyzwanie

Warsztaty „Przedszkolaki czas na obiad II edycja” to propozycja dla młodszych uczestników zajęć (w wieku 4-6 lata). Dzieci usmażą złociste i cieniutkie naleśniki. Przygotują do nich konfiturę z jabłek i cynamonowy twarożek. Ugotują również zdrową zupę ogórkową. Dzieci w wieku 7-12 lat będą lepić pierogi. Na warsztatch „Starszaki!!! żarty się skończyły” przygotują ciasto oraz trzy różne, wytrawne farsze. Na deser upieką ciasto czekoladowe.

Warsztaty odbędą się 9 marca w godz. 10-12.30 (grupa 4-6 lat) oraz w godz. 13.30-16 (grupa 7-12 lat). Cena za warsztaty dla dzieci młodszych - 120 zł, dla dzieci starszych - 130 zł. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego warto zapisać się już teraz. Można zrobić to online. Dodatkowe informacje znajdują się na stronie Kids’ Kitchen lub na fanpage’u Akademii na Facebooku.

Kids' Kitchen znajduje się przy ulicy Żwirki i Wigury 19 w Katowicach.

Kategoria: Wydarzenia