„Hau – Hau Show” - wyrusz w rejs z sympatycznymi pieskami

środa 28 lutego 2024
  • Widowisko przeznaczone jest dla dzieci od 3. roku życia (fot. mat. organizatora)
    Widowisko przeznaczone jest dla dzieci od 3. roku życia (fot. mat. organizatora)
  • Dzieci aktywnie biorą udział w przedstawieniu (fot. mat. organizatora)
    Dzieci aktywnie biorą udział w przedstawieniu (fot. mat. organizatora)
  • Razem z pieskami wyruszą w fascynującą podróż pełną przygód (fot. mat. organizatora)
    Razem z pieskami wyruszą w fascynującą podróż pełną przygód (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 10 marca 2024
Gdzie: Zabrze
To interaktywne widowisko dla najmłodszych. Szczeniaczki zamienią meble w swoim pokoju w statek i wyruszą w podróż pełną przygód. Spotkają rekina, piratów i odnajdą tajemniczą wyspę.

„Hau – Hau Show” przeniesie widzów do krainy przygód i dziecięcej wyobraźni. Widowisko skierowane jest do dzieci od 3. roku życia. Podczas show publiczność aktywnie bierze udział w przedstawieniu. Dzieci m.in. nauczą się pirackiego tańca, będą zbierać owoce, rzucać ogromne bomby, tańczyć i śpiewać.

Ahoj morska przygodo!

Pewnego dnia szczenięta decydują, że nie chcą nudzić się w domu. Chcą przeżyć prawdziwą przygodę i postanawiają poszukać skarbów. Zamieniają meble w swoim pokoju w statek. W czasie rejsu spotykają złego i głodnego rekina. Z pomocą małych widzów przygotują dla niego posiłek, a także zaprzyjaźnią się z olbrzymem. W czasie wyprawy zmierzą się również z piratami. Co stanie się z dzielną ekipą?

Tego dowiecie się już 10 marca o godz. 13 w Miejskim Ośrodku Kultury Guido w Zabrzu (ul. 3 Maja 91a). Spektakl składa się z 2 części (40 minut i 25 minut) oraz 15-minutowej przerwy. Ceny biletów zaczynają się od 52,70 zł (dzieci do 3 lat wchodzą bezpłatnie, siedzą na kolanach rodzica). Bilety są do kupienia online. Więcej informacji o widowisku znajdziecie tutaj.

Kategoria: Wydarzenia