Tradycja na talerzu jest cool!

poniedziałek 11 marca 2024
  • Podczas zajęć dzieci poznają nowe smaki i uczą się samodzielności (fot. archiwum zdjęć FB Kids' Kitchen)
    Podczas zajęć dzieci poznają nowe smaki i uczą się samodzielności (fot. archiwum zdjęć FB Kids' Kitchen)
Kiedy: 
  • sobota 16 marca 2024
Gdzie: Katowice
Kluski śląskie, rolada i modra kapusta – dzieci przygotują tradycyjny śląski obiad na warsztatach w Kids' Kitchen. Będzie pysznie! Nie zabraknie deseru. Uczestnicy wymkną się tradycji i przygotują ciasto marchewkowe.

Na warsztatach kulinarnych w Kids' Kitchen dzieci poznają różne kuchnie i kultury świata, nawiązują nowe relacje, a także uczą się samodzielności. W przygodzie towarzyszy im wykwalifikowana kadra. 16 marca uczestnicy warsztatów ulepią kluski śląskie, zawiną roladę i okraszą modrą kapustę. Na deser wymkną się tradycji i upieką ciasto marchewkowe. Najbliższe zajęcia skierowane będą do dzieci w wieku 7-12 lat.

Warsztaty odbędą się 16 marca w godz. 13-16. Cena za 3 godzinne warsztaty wynosi 150 zł. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego warto zapisać się już teraz. Można zrobić to online. Dodatkowe informacje znajdują się na stronie Kids’ Kitchen lub na fanpage’u Akademii na Facebooku. Organizatorzy proszą „o przybywanie na zajęcia nie wcześniej niż 10 minut przed ich planowanym rozpoczęciem”.

Kids' Kitchen znajduje się przy ulicy Żwirki i Wigury 19 w Katowicach. 

Kategoria: Wydarzenia