Indyjskie święto kolorów z muzyką, grami i dobrym jedzeniem

czwartek 14 marca 2024
  • Impreza to okazja do poznania kultury Indii (fot. mat. pexels)
    Impreza to okazja do poznania kultury Indii (fot. mat. pexels)
Kiedy: 
  • niedziela 24 marca 2024
Gdzie: Chorzów
„Indian Holi Mela” to kuchnia indyjska, muzyka Bollywood, gra Tambola, tatuaże z henny. To również okazja do zrobienia sobie zdjęć ze stylowymi rekwizytami. Przekonacie się czym jest święto kolorów i będziecie świetnie się bawić.

Motywem przewodnim imprezy będą białe koszulki, topy, kurta (tradycyjna część stroju męskiego noszonego w Indiach). A wśród atrakcji znajdą się: święto kolorów, muzyka i dj Bollywood, indyjski punkt zdjęć z rekwizytami, gra Tambola, Housie z ekscytującymi nagrodami. Na straganach (dodatkowo płatne) będzie można spróbować ulicznego, indyjskiego jedzenia m.in. Pani Puri, Papri Chaat, Chai, Lassi i Thandai. Nie zabraknie słodkości, jak Rasgulla, Gulab Jamun, Gajar ka Halwa i Rabri.

„Indian Holi Mela” odbędzie się 24 marca w godz. 12-17 w Starochorzowskim Domu Kultury (ul. Siemianowicka 59) w Chorzowie. Bilety są w cenie: 20 zł – dzieci od 13. roku życia i dorośli, 15 zł – dzieci w wieku 3-12 lat. Rezerwacje biletów pod numerem telefonu: 576113517 lub 729399348. Informację o festiwalu kolorów znajdziecie tutaj.

Kategoria: Wydarzenia