Podróże małe i duże – weź udział w Międzynarodowych Targach Turystycznych

wtorek 26 marca 2024
  • Targi to również warsztaty, pokazy artystyczne i konkursy z nagrodami (fot. mat. organizatora)
    Targi to również warsztaty, pokazy artystyczne i konkursy z nagrodami (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • piątek 5 kwietnia 2024 - sobota 6 kwietnia 2024
Gdzie: Zabrze
W tym roku partnerem Międzynarodowych Targów Turystycznych będzie Bułgaria. To okazja m.in. do spróbowania lokalnych specjałów. Nie zabraknie dodatkowych atrakcji, jak warsztaty, pokazy, konkursy.

To już 14. edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych w Zabrzu. W tym roku swoją ofertę turystyczną i kulturalną zaprezentuje Bułgaria. Będzie można spróbować specjałów, z których słynie ten kraj, zobaczyć występy artystyczne przybliżające bałkańską kulturę. Po raz pierwszy do współpracy zaproszono też region partnerski, którym zostało Mazowsze oraz miasto partnerskie – Pszczynę. W targach wezmą również udział przedstawiciele instytucji i obiektów dziedzictwa przemysłowego, muzeów oraz miast i regionów m.in. z Polski, Czech i Słowacji, Tunezji i Gruzji oraz Litwy. Ponadto na odwiedzających czekać będzie wiele atrakcji, warsztatów, pokazów i degustacji.

Międzynarodowe Targi Turystyki odbędą się 5-6 kwietnia w Arena Zabrze (ul. Roosevetla 81). Wstęp bezpłatny. Informację znajdziecie na stronie targów

Kategoria: Wydarzenia