Wiosenna gra terenowa na „Skałce”

wtorek 26 marca 2024
  • Wygrać będzie można m.in. rodzinne gry planszowe  (fot. mat. pexels)
    Wygrać będzie można m.in. rodzinne gry planszowe (fot. mat. pexels)
Kiedy: 
  • sobota 6 kwietnia 2024
Mnóstwo frajdy dostarczy Wam gra terenowa w zielonej przestrzeni „Skałki”. Będziecie musieli odnaleźć 5 ukrytych elementów hasła i ułożyć je w całość. Do wygrania będą m.in. rodzinne gry planszowe.

Zeszłoroczna „Wiosenna gra terenowa” cieszyła się sporym powodzeniem. Dlatego w tym roku również się odbędzie na terenie obiektów oraz terenów zielonych Ośrodka Sportu i Rekreacji „Skałka”.

Zasady gry

Zabawa polega na odebraniu z kasy budynku wielofunkcyjnego OSiR „Skałka” karty konkursowej. Następnie trzeba odnaleźć 5 ukrytych elementów hasła i ułożyć je w całość. Wskazówki pozwalające na znalezienie poszczególnych elementów hasła umieszczone są na mapie, którą będzie można znaleźć na stronie internetowej www.osir-skalka.pl. Po odnalezieniu wszystkich elementów i ułożeniu hasła, należy wrócić do budynku wielofunkcyjnego, a wypełnioną kartę konkursową z odgadniętym hasłem wrzucić do urny przy kasie. Zwycięzcy konkursu zostaną wyłonieni w drodze losowania kart, które odbędzie się tego samego dnia, o godz.15 przy przystani kajakowej ” lub w razie niepogody w budynku wielofunkcyjnym. Nagrodami w zabawie będą m.in. rodzinne gry planszowe.

Gra terenowa odbędzie się 6 kwietnia w godz. 8.30-13 (pobranie karty konkursowej) na terenie Ośrodku Sportu i Rekreacji „Skałka” w Świętochłowicach. Zabawa potrwa do godz. 14. Budynek wielofunkcyjny znajdziecie przy Alei Parkowej 15. Wstęp wolny.

Kategoria: Wydarzenia