Bajki Bolka i Lolka lub śledztwo z Klarą Muu

środa 10 kwietnia 2024
  • Na dużym ekranie dzieci zobaczą przygody Bolka i Lolka (fot. mat. organizatora)
    Na dużym ekranie dzieci zobaczą przygody Bolka i Lolka (fot. mat. organizatora)
  • Drugą propozycją dla najmłodszych jest "Zagadka Klary Muu" (fot. mat. organizatora)
    Drugą propozycją dla najmłodszych jest "Zagadka Klary Muu" (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 14 kwietnia 2024
Gdzie: Katowice
Mamy dla Was propozycję na pierwszą wizytę w kinie Waszej pociechy. Możecie wybrać się na „Filmowe popołudnie dla dzieci” z bajkami ze Studia Filmów Rysunkowych lub na seans w ramach „Rodzina w kinie”. Dla najmłodszych przygotowano pamiątkowe dyplomy.

Cykl „Filmowe popołudnie dla dzieci” to pokaz bajek krótkometrażowych w katowickim Kinie Kosmos. Seans przygotowany jest z myślą o najmłodszych widzach od 3. roku życia. Na dużym ekranie dzieci mogą zobaczyć przygody Reksia, Bolka i Lolka, a także pozostałych bohaterów kultowych animacji ze Studia Filmów Rysunkowych. Seans jest przyjazny sensorycznie: światła nie gasną całkowicie, a dźwięk jest lekko przyciszony. 14 kwietnia dzieci zobaczą „Bajki Bolka i Lolka”.

Przesłuchania, zbieranie odcisków palców i obserwacja

Drugą propozycją na niedzielne popołudnie dla najmłodszych kinomanów jest cykl „Rodzina w kinie”. Dzieci zobaczą film animowany „Zagadka Klary Muu”. W pewnym pociągu ginie prototyp wynalazku Alberta Einsweina – błyskotliwego, choć nieco chciwego prosiaka wizjonera. Słynna królicza detektywka - Agata Christensen, z pomocą Gavina i Klary Muu rozpoczyna śledztwo, które doprowadzi ich do zaskakującego finału. Film skierowany jest do widzów od 4. roku życia.

Seanse już 14 kwietnia w Kinie Kosmos w Katowicach (ul. Sokolska 66). „Filmowe popołudnie dla dzieci” o godz. 15, ceny biletów 8 zł. „Rodzina w kinie” o godz. 16, bilety są w cenie 16 zł. Bilety można zakupić online. Szczegóły znajdziecie na stronie Kina. Twoje dziecko będzie pierwszy raz w kinie? Zgłoście się do kasy po pamiątkowy dyplom!

Kategoria: Wydarzenia