Pachnąco, zdrowo i twórczo na warsztatach robienia świec

środa 17 kwietnia 2024
  • Stworzone własnoręcznie świece będą piękną ozdobą domu lub idealnym prezentem dla kogoś bliskiego (fot. mat. organizatora)
    Stworzone własnoręcznie świece będą piękną ozdobą domu lub idealnym prezentem dla kogoś bliskiego (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 27 kwietnia 2024
Gdzie: Bytom
„Miodem pachnące” to warsztaty dla całej rodziny, w czasie których poznacie tajniki tworzenia ekologicznych świec z wosku i krok po kroku wykonacie je samodzielnie. To również świetna okazja do rozmowy z pszczelarzem.

Warsztaty odbędą się w Muzeum Górnośląskim w Bytomiu. W trakcie zajęć uczestnicy poznają tajniki tworzenia ekologicznych świec z wosku i krok po kroku wykonają je samodzielnie. Podczas prac będzie można ponadto dowiedzieć się wielu ciekawostek związanych z pszczołami i zawodem pszczelarza, a stworzone własnoręcznie arcydzieła świetnie nadadzą się na prezent dla kogoś bliskiego.

Warsztaty „Miodem pachnące” odbędą się 27 kwietnia o godz. 12.30 w Muzeum Górnośląskim w Bytomiu (pl. Jana III Sobieskiego 2). Obowiązują zapisy w Dziale Edukacji pod numerem telefonu: 32 2818294, w. 127. Wstęp w cenie 35 zł.

Kategoria: Wydarzenia