Rowerowo i rodzinnie

wtorek 3 czerwca 2014
  • Całe rodziny mogą wziąć udział w XV wiślańskim rajdzie (fot. sxc.hu)
    Całe rodziny mogą wziąć udział w XV wiślańskim rajdzie (fot. sxc.hu)
Kiedy: 
  • sobota 7 czerwca 2014
Gdzie: Wisła
Już tylko dzisiaj (4 czerwca) można wysłać swoje zgłoszenie na Rowerowy Rajd Rodzinny w Wiśle, który odbędzie się w najbliższą sobotę.

Rajd odbędzie się już po raz piętnasty i ze względu na to, że jego trasa jest łatwa z jednym tylko podjazdem, przewidziany jest dla całych rodzin, nawet z młodszymi dziećmi. Jego dystans to 15 km. Uczestnicy wystartują spod siedziby wiślańskiego oddziału PTTK, przy ul. Lipowej 4a o godz. 10. Meta zlokalizowana będzie przy Parafii Ewangelicko Augsburskiej w Jaworniku, przy ul. Jodłowej. Organizator, czyli Wiślańskie Koło Cyklistów „Góral” przy wiślańskim oddziale PTTK zaprasza na rajd wszystkich, którzy cieszą się dobrym zdrowiem i lubią turystykę rowerową oraz rodzinne spędzanie czasu. Wpisowe wynosi 10 zł i obejmuje posiłek turystyczny, napoje na mecie, materiały informacyjne, koszulkę okolicznościową, nagrody w konkursach i przewodnika na trasie rajdu.

Zgłoszenia przyjmowane są drogą mailową: pttk@wisla.pl lub telefonicznie: 33 855 35 60. W szczególnych przypadkach można zgłosić swoje uczestnictwo w dniu rajdu na starcie między godz. 9 a 10, ale organizatorzy nie gwarantują wtedy pełnych świadczeń.

Kategoria: Wydarzenia