Startuje Akademia odpowiedzialnej ciąży

niedziela 3 kwietnia 2016
  • "Akademia odpowiedzialnej ciąży" startuje 14 kwietnia (fot. mat. organizatora)
    "Akademia odpowiedzialnej ciąży" startuje 14 kwietnia (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • czwartek 14 kwietnia 2016
  • czwartek 21 kwietnia 2016
Gdzie: Rybnik
Cykl bezpłatnych zajęć, które pozwolą przygotować się do macierzyństwa i utrzymać formę w czasie ciąży startuje w Rybniku. Projekt „Akademia odpowiedzialnej ciąży” stworzony przez Fundację Puls-Med Blisko Ciebie uzyskał dofinansowanie z rybnickiego magistratu w ramach grantów przyznawanych na realizację zadań publicznych.

Na zajęciach przyszłe mamy będą mogły skorzystać z gimnastyki oraz prelekcji prowadzonych przez specjalistów, dzięki czemu właściwie przygotują się do ciąży i macierzyństwa. Zaplanowano 14 godzin zajęć ruchowych, 6 godzin zajęć rozwijających kompetencje społeczne oraz wykłady dotyczące ciąży i macierzyństwa. 

Spotkania odbywać się będą w budynku przychodni PULS-MED w Rybniku przy ulicy Grunwaldzkiej 66. Pierwsze spotkanie z udziałem konsultantki wojewódzkiej w dziedzinie pielęgniarstwa ginekologicznego i położniczego odbędzie się już 14 kwietnia, kolejne 21 kwietnia. Osoby zainteresowane mogą zgłaszać się telefonicznie pod nr 785 565 001 lub za pośrednictwem strony https://akademia-odpowiedzialnej-ciazy.konfeo.com

Kategoria: Wydarzenia