Piątki w Gryfnym Graniu

środa 7 września 2016
  • W Gryfnym Graniu dzieci mogą liczyć na pomoc przy odrabianiu lekcji (fot. mat. Gryfne Granie)
    W Gryfnym Graniu dzieci mogą liczyć na pomoc przy odrabianiu lekcji (fot. mat. Gryfne Granie)
Kiedy: 
  • piątek 9 września 2016
  • piątek 16 września 2016
  • piątek 23 września 2016
  • piątek 30 września 2016
Gdzie: Katowice
W centrum Katowic znajduje się miejsce stworzone specjalnie dla dzieci. To świetlica, w której dzieci znajdą pomoc przy odrabianiu lekcji, zagrają w gry planszowe i wezmą udział w warsztatach. W piątki godzina spędzona w Gryfnym Graniu to tylko 2 zł.

W każde piątkowe popołudnie do końca października dzieci mogą odwiedzić Gryfne Granie by wspólnie odrobić lekcje, zagrać w gry planszowe i edukacyjne.

W nowym roku szkolnym Gryfne Granie otwarte jest w tygodniu w godzinach od 14 do 19, a w soboty od 10 do 16. Do końca października piątkowa wizyta kosztuje tylko 2 zł za godzinę.

Gryfne Granie mieści się w Katowicach przy al. Korfantego 8. Więcej informacji znajduje się na stronie: www.gryfnegranie.pl, a także na Facebooku: www.facebook.com/gryfnegranie.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Czasem na wspaniałą wycieczkę wystarczy weekend, a nawet jeden dzień (fot. foter.com)

Wakacje, jak je spędzić? W okolicy jest mnóstwo ciekawych miejsc, które możemy odwiedzić mając wolny weekend, a nawet jeden dzień. Wśród naszych propozycji każdy znajdzie coś dla siebie. Część z nich to miejsca pełne emocjonujących atrakcji, inne pozwolą odpocząć od miejskiego zgiełku. Oto nasz przegląd:

TOP 10 największych atrakcji w twojej okolicy