"Mamo, to ja" - warsztaty dla rodziców

poniedziałek 24 kwietnia 2017
  • 26 kwietnia bezpłatne warsztaty "Mamo, to ja" odbędą się w Katowicach (fot. mat. organizatora)
    26 kwietnia bezpłatne warsztaty "Mamo, to ja" odbędą się w Katowicach (fot. mat. organizatora)
Patronat silesiadzieci.pl
Kiedy: 
  • środa 26 kwietnia 2017
Gdzie: Katowice
Tej wiosny bezpłatne warsztaty „Mamo, to ja” odbędą się w 25 miastach Polski. Specjaliści z różnych dziedzin odpowiedzą przyszłym i obecnym rodzicom na wiele ważnych pytań.

Warsztaty organizowane przez magazyn „Mamo, To Ja” przy współpracy z partnerami (m.in.Enfamil, Enfamama klub, Lego Duplo, Fisher Price) to spotkania, które odbywają się w dwóch blokach. Pierwszy z nich dedykowany jest kobietom w ciąży, drugi rodzicom niemowląt. W środę 26 kwietnia eksperci i specjaliści poprowadzą warsztaty w Katowicach. By wziąć w nich udział wystarczy zapisać się poprzez formularz rejestracyjny.

W godz. 10.30-14.30 będziecie mogli wziąć udział w bloku warsztatów „Jestem mamą” dla rodziców dzieci do pierwszego roku życia. Wsród poruszonych tematów znajdziecie porady na temat żywienia małych dzieci, sposobów na zapewnienie maluszkowi zdrowego snu oraz najważniejsze informacje na temat szczepień i zdrowia dziecka. Uczestnicy dowiedzą się też jak udzielić dziecku pierwszej pomocy np. w przypadku zakrztuszenia oraz jak wspierać jego rozwój w trakcie kreatywnej zabawy. Rodzice mogą uczestniczyć w warsztatach z maluszkami. Organizatorzy zadbali o kącik zabaw dla najmłodszych i przewijaki wyposażone w pieluszki i chusteczki.

Blok dla kobiet w ciąży rozpocznie się o godz. 17, a zakończy o 20.30. Poruszone zostaną tematy żywienia niemowląt, bankowania krwi pępowinowej, zdrowego snu niemowlęcia i szczepień. Przyszłe mamy dowiedzą się też jak zadbać o bezpieczeństwo swoje i rodziny w podróży oraz jak w naturalny sposób zadbać o swoje zdrowie w ciąży.

Warsztaty odbędą się w Katowicach w Międzynarodowym Centrum Kongresowym. Wszyscy uczestnicy otrzymają upominki, odbędą się również konkursy. 

W kolejnych dniach bezpłatne warsztaty „Mamo, to ja” odbędą się również w Częstochowie i Bielsku-Białej. Więcej informacji i relacje z poprzednich warsztatów znajdziecie tutaj.

Kategoria: Wydarzenia